Hudba na stiahnutie

Používate len na vlastnú zodpovednosť, autor nenesie žiadnu zodpovednosť !!!

Nedávno som našiel výborný server, na ktorom je množstvo hudby na stiahnutie „zadarmo“. Je to www.zippyshare.com alebo www.hulkshare.com a s použitím tohoto návodu to zvládne snáď každý.

Postup je jednoduchý:

1. Ideme na stránku www.google.com a zadáme text požadovanej piesne v tvare : „názov interpreta a piesne zippyshare.com“. Dáme „hľadať“.

2. V zozname vidíte zeleným písmom server na ktorom sa nachádza konkrétna pieseň. My budeme hľadať ten, v ktorom je fráza „zippyshare.com“ a zároveň sa pozeráme na názov konkrétnej piesne (odkaz modrým písmom) či sa zhoduje s hľadaným výrazom, niekedy v trochu upravenom tvare. Môže sa stať, že pieseň nenašlo, ale to sa stáva len občas. :D

3. Klikneme na odkaz a hneď nás presmeruje na stránku s piesňou. Pieseň si môžte nechať prehrať (tlačidlo trojuholníka) alebo stiahnuť pokiaľ je to pieseň, ktorú sme v skutočnosti chceli („DOWNLOAD NOW“).

4. To je všetko Good luck :D

Kategória: Návody
Tagy: , ,

8 Responses to Hudba na stiahnutie

  1. Pre úplnú presnosť, najlepšie je to takto:
    Na Google dáme hľadať:
    text piesnie site:zippyshare.com
    Tento spôsob zabezpečí hľadať iba na stránke Zippyshare.com ..

  2. SUPER – podarilo sa mi takto nájsť jednu pieseň, ktorú som sa snažil nájsť a získať už asi 10 rokov…Proste nostalgia môjho „mládí“.
    Veľká vďaka za radu a pomoc. Prajem Vám veľa úspechov a všetko dobré.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *