Facebook phishing – projekt zrušený :/

Tak a je to tu. Konečne som sa dokopal pre vás vytvoriť a napísať, myslím veľmi zaujímavý návod. Spočíva v tom, že osobe pošleme jednoduchý odkaz s podvrhnutou stránkou, do ktorej keď zadá svoje prihlasovacie údaje na facebook, tak vám ich odošle priamo na mail. A ako ju do toho prinútiť? Tu je jednoduchý návod:

Všetko, ako vždy na vlastnú zodpovednosť!

1.Ideme na stránku http://photos.4fan.cz

2.Vyplníme text z obrázku a svoj email, na ktorý chceme výsledné prihlasovacie údaje obete odoslať a klikneme na „Vytvoriť link“.

3.V okne vám vyskočí odkaz, ktorý pošleme obeti s textom ako napríklad „Ahoj tu je nádherný obrázok mačičiek“ V skutočnosti po prihlásení a preklikaní sa naozaj dostane až k takému obrázku.

To je celé. Teraz už len čakať na toho správneho „hlupáka“.

Have fun :D

Kategória: Návody
Tagy: , ,

6 Responses to Facebook phishing – projekt zrušený :/

  1. Preco omg sak to neni mozne ked konecne sa mi podari najist nieco ako najist kamoskine heslo vtedy to zrusia je to mozne??

  2. nedalo by sa to nejako nastaviť aby to potom presmerovalo na iny obrazok? :D

  3. Ahoj, počuj, nechystáš sa tento „projekt“ zase spustiť? Myslím že veľa ľudí by ti bolo veľmi vďačných ;) Keďže však predpokladám že nie, chcel by som ťa poprosiť či by si mi neposlal aspoň súbor tej fake „prihlasovacej stránky“ na fb. hodil by som si to na nejakú vlastnú adresu. Srdečná vďaka ;) (email som uviedol v políčku)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *