Vlastná TV a rádio online

Možno ste už niekedy rozmýšľali čo tak mať vlastné online rádio alebo TV ? Teraz si to môžte vyskúšať naostro a zistiť, či by ste boli úspešný alebo nie. Na to poslúžia dve online služby.

Prvá služba ponúka online rádio jedná sa o stránku www.radio.ipip.cz je to český projekt. Návod na vysielanie a všetky nastavenia ktoré treba nájdete v sekcií „návody“ Na vysielanie je potreba program winamp ktorý slúži ako prehrávač hudby.

Druhá služba je online TV. Nájdete ju na stránke www.livestream.com. Služba je trochu zložitejšia návod by bol vcelku zložitý ale kto chce tak sa môže potrápiť. Služba má dve verzie platenú a zdarma , ktorá má mierne obmedzenia. V skratke táto služba dokáže priame vysielanie z web kamery alebo TV tunera v počítači, prehrávanie nahratých súborov z pc alebo z youtube v stanovenom čase a poradí a iné.

Určite sú tieto služby veľmi zaujímavé a stoja za vyskúšanie. Prajem veľa zábavy.

Kategória: Tipy
Tagy: , , ,

3 Responses to Vlastná TV a rádio online

  1. Na tej stránke http://www.radioo.cz je tam zlý návod keď urobím všetko podľa návodu a otvorím to okno ako plug-in. Ukáže mi úplne iné okno ako je v návode pls čo robím zle pls kontaktujte ma na mojom maily dik..

  2. prosimvás neexistuje nejaka ina stranka na tu TV. ta je po anglicky aj nejde mi to???

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *