21.12.2012

Celý svet je hore nohami, kvôli jednému odveci dátumu, ktorý straší ľudí už dobrých pár rokov. Ale tento dátum je magický ! wuááá Ak spravíme ciferný súčet tohto dátumu dostaneme číslo 11. Čož znamená počet dní do nového roku 2013 od „konca sveta“. Dokonca ak pridáme medzi a za číslice bodku dostaneme dátum 1.1. čo znamená začiatok nového roku. Ak by sme brali bodky v dátume ako znamienko krát dostali by sme číslo 507024, ktoré je úplne nepodstatné.

V tento deň vraj končí Mayský kalendár. A čo ako ? Mne končí 31.12.2012 a zbehnem kúpiť nový. (až teraz ma to napadlo, že ho ešte nemám) Koniec svete v tento deň proste bude, musí byť, však čo by si všetci tí blbci počali keby nebol. Vyrazili peniaze za nejaké archy, pivnice, vinné „sklípka“, ktoré ich ochránia jeden deň pred katastrofou. Však nech sa schovajú, lebo keď všetci ich „podurčený“ okrem nich pomrú môžu sa tak…

Koniec sveta príde vtedy, keď sa bude opäť niekto nudiť a pustí si nejakú tú jadrovú bombičku. Alebo, keď sajrajty z fabrík vytlačia všetok kyslík na Zemi. Aj vtedy sa určite nájdu vynaliezavci, ktorý ho začnú predávať a tak pri najbližšom sobotňajšom nákupe si nebudeme kupovať už len ocukrenú vodu, chemické „potraviny“, ale aj balený kyslík, na ktorý bude samozrejme 90% daň. Prečo taká vysoká ? Lebo autobus…áno ten veľký modrý.

A koľko v priemere stojí jedno prežitie na tejto Zemi? Verte mi, moc nie. A tí, ktorí by si ho silou mocou chceli kúpiť, a nevedia ako, tak bežte presne tam. Ale kto by úprimne chcel ostať žiť medzí týmito nenažrancami? …a vôôôbec tým nemyslím partičku desiatok ľudí so sídlom na Námestí slobody v Bratislave, ktorý by chceli rozhodovať aj o tom, že slnko svieti moc dožlta.

Takže otázka ostáva nezodpovedaná. Kto tento deň prežije ? Takmer určite ho prežijete vy všetci, čo čítate tento blog (lebo tento blog je čarovný úúúha). S ešte väčšou pravdepodobnosťou ho prežijú všetci tí, ktorím sme sa poskladali na krásny život niekde ne Bahamách. Žiaľ tento deň neprežijú tí, ktorí proste nemôžu a to hlavne preto, že nemajú čo jesť a pre ktorých koniec sveta môže prísť každý deň, hodinu, minútu či sekundu… :/

Preto sa netrápte tým, čo má prísť, lebo raz to aj tak príde a či to bude deň pred alebo po tom, ako ste si plánovali už nezmení to všetko, čo ste za svoj život spravili či už dobré alebo zlé. Preto žite každý svoj deň ako keby mal byť posledný, a netrápte sa nad vecami, ktoré za to nestoja. :)

Krásne a teraz už dúfam bezstarostné prežitie Vianočných sviatkov vám praje Jogyno !

Kategória: Stories
Tagy: , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *